El. komercija - 2021

Algrima

"ALGRIMA" nuo 1993 metų kryptingai vysto savo veiklą darbo rūbų, asmeninių apsaugos priemonių gamybos ir prekybos srityse.
Algrima.lt elektroninė parduotuvė atnaujinta elPresta

Iššūkis

Viena iš svarbesnių užduočių - apjungti skirtingus procesus į nuoseklę grandinę, kaip: sinchronizacija ir darbas tarp sandėlių bei parduotuvių, greitas likučių atnaujinimas, darbas su užsakymais.

Mūsų tikslas buvo sukurti patogią ir efektyvią darbo aplinką, kurioje būtų galima greitai ir lengvai valdyti visus svarbius verslo procesus vienoje vietoje, siekiant efektyviau kontroliuoti sandėlių valdymą, produkcijos eksponavimą ir prekių tiekimo procesą. Taip pat atnaujintas puslapio dizainas, sukuriant patogų ir greitą apsipirkimo procesą.

Verslo procesai

Siekiant automatizuoti verslo procesus, pasirinkome ne tik atnaujinti el. parduotuvę ir pagerinti apsipirkimo patirtį klientams, tačiau turėjome ir eilę verslo procesų, kuriuos apjungėme į vientisą, patogų darbą:

  • Užsakymų valdymas
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas
  • Tiekimo valdymas (patogesni tiekėjų užsakymai apjungti su klientų užsakymais)
  • Visų dalių apjungimas su buhalterine sistema Rivile

Buvo skiriamas didelis dėmesys vidinių procesų išdirbimui: darbas vienoje sistemoje, automatizuota su buhalterine sistema Rivile, išmanūs įrankiai, kurie padeda greičiau, patogiau paruošti komercinį pasiūlymą, valdyti užsakymus.

Algrima.lt - el. parduotuvė Lietuvoje

Vartotojo patirtis

Algrimos pusėje taip pat netrūko darbo: senoji versija neturėjo galimybės filtruoti prekių, trūko nemažai svarbių duomenų apie prekes. Naujoji versija išsprendė eilę problemų:

  • Atsirado galimybė patogiai filtruoti prekes pagal įvairiausius kriterijus: nuo kainos, gamintojo iki specifinių kriterijų, kaip “ISO standartas”
  • Pirkėjas aiškiai mato prekių likučius parduotuvėse ir centriniame sandėlyje, išsiuntimo terminą ir pristatymo galimybes
  • Patogus ir greitas vieno puslapio apsipirkimas
Algrima.lt el. parduotuvė Lietuvoje prekiu filtravimas

Skirtas didelis dėmesys užtikrinti lengvą bei greitą apsipirkimą. Klientams suteikta galimybė patogiai ieškoti produktų naudojant paieškos funkciją ir filtrus, lengvai naviguoti svetainėje, taip pat matyti informaciją apie pristatymą, likučius ir galimybę apsipirkti parduotuvėse.

Atnaujinimas

Buvo atliktas pilnas projekto atnaujinimas: nuo esamo analizės iki dizaino piešimo, karpymo ir migravimo į PrestaShop sistemą (anksčiau naudojo OpenCart).

31 Metų patirtis
3 Parduotuvės
50+ Gamintojų

Mes didžiuojamės turėję galimybę prisidėti prie šio projekto ir sėkmingai išspręsti sudėtingus klausimus. Dar labiau džiaugiamės, kad klientas nesustoja stengtis ir visuomet siekia geriausios kokybės paslaugų savo klientams.

Algrima.lt PrestaShop el. parduotuvė - pradinis puslapis
Algrima.lt PrestaShop el. parduotuvė -  produktas
Algrima.lt PrestaShop el. parduotuvė - krepselis

Pamatykite gyvai:

Algrima.lt

Naudojame trečiųjų šalių slapukus siekdami analizuoti svetainės srautą. Skaityti plačiau
Sutinku Nesutinku